Bardzo dobrym sposobem na umieszczenie wielu przedmiotów codziennego użytku jest garderoba. Dzięki niej zaoszczędzić można sporo miejsca w innych częściach mieszkania. To świetny sposób na przechowywanie dużych artykułów gospodarstwa domowego.
Garderoba spełni swoją rolę w dużym mieszkaniu, którą można umieścić w zaciemnionym pokoju, gdyż dobre oświetlenie sprawdzi się tak samo dobrze jak światło dzienne. Dodatkowo nowoczesne oświetlenie doda klimatu i klasy pomieszczeniu. W małym mieszkaniu swoją funkcję odegra duża szafa, w której przechować można odzież i obuwie zimowe, sprzęty elektroniczne czy inne rzeczy.

Garderoba jak ze snów!

Garderoba jest pomieszczeniem, które musi być przede wszystkim funkcjonalne. Odpowiednie rozplanowanie przestrzeni to klucz do sukcesu przy tworzeniu zabudowy garderoby. Garderoby tworzymy w taki sposób, aby dopasować je do potrzeb indywidualnego Klienta.

Garderoba na zamówienie oferuje bardzo wiele indywidualnych możliwości dopasowanych do każdego domu. Swoje prace oferujemy mieszkańcom Warszawy i okolic.

Garderoba najczęściej znajduje się bezpośrednio sypialni, więc ważne jest stylistyczne dopasowanie tych dwóch pomieszczeń.